    POMPĂ HIDRAULICĂ DIN FONTĂ UNI30-61CC-200 BAR STÂNGA
    Cod produs:
    13176
    OEM:
    Rata impozitului
    22 %
    Preț fără TVA:
    Preț cu TVA:
    Ref:
    26
    ADĂUGA ÎN COȘ
    Descriere:
    Furnizor:
    Turcia
    Direcția de rotație:
    stânga
    presiunea maximă de lucru:
    200 bar
    Returnare sau schimbare:
    nu este posibil
    greutatea produsului:
    11 kg
    Garanție:
    6 luni
    max. presiune:
    220 bar
    filet de aspirație:
    1"
    Filet de presiune:
    1"