Produse Noi
MINI UNITATE DE PUTERE HIDRAULICĂ 24V DC - 2.2kW = 2.1cc - 8 lit - 2x unitate cu acțiune dublă (metal)
Cod produs:
10443
OEM:
9990000003693
Rata impozitului
22 %
Preț fără TVA:
2.057,87 RON
Preț cu TVA:
2.510,60 RON
Ref:
15
| Date tehnice | |
| Furnizor: | Turcia |
| Putere motor: | 2,2 kW |
| Debit pompă: | 2,1 cc |
| Debit agregat: | 5,8 lit/min |
| Volum rezervor: | 8 litri |
| Presiune maximă de lucru: | 210 bar |
| Returnare sau schimb: | 14 zile |
| Turație: | 2500 rpm |
| Tensiune: | 24 V |
Descriere:
Mini agregatele hidraulice sunt unități independente. Acestea funcționează cu ajutorul unui motor electric care generează presiune hidraulică necesară pentru acționarea motoarelor, cilindrilor, echipamentelor de ridicare, cilindrilor hidraulici și altor aplicații.
Schemă de conectare


- Polul (−) al bateriei se conectează la polul negativ (−) al motorului DC (albastru).
- Polul pozitiv (+) al bateriei se conectează la terminalul de cupru din dreapta al contactorului.
- Cablul contactorului se conectează între polul pozitiv (+) al motorului DC (roșu) și terminalul de cupru din stânga al contactorului. Cablurile combinate cu două fire se conectează la conectorii supapei.
- Cablul cu patru fire cu conector la capăt se conectează la polul negativ (−) al motorului DC.
- Cablul galben se conectează la terminalul de cupru al contactorului.
- Un singur cablu negru se conectează la terminalul gri al contactorului.
- Cablul termic se conectează la terminalul gri al contactorului, care este mai aproape de motor.









