    MOTOR HIDRAULIC MR 200 ECO (ALSG2-L-200)
    Cod produs:
    14518
    OEM:
    Rata impozitului
    22 %
    Preț fără TVA:
    Preț cu TVA:
    Ref:
    10
    ADĂUGA ÎN COȘ
    Date tehnice
    Furnizor:China
    Returnare sau schimb:14 zile
    Garanție:6 luni
    Diametrul arborelui:25 mm
    Debit de ulei:
    debit constant 60 L/min, intermitent 75 L/min
    Filet de conexiune:1/2"
    Interval de temperatură:de la -40 °C la 140 °C
    Cuplu:
    cuplu constant 38,6 daNm, intermitent 44,2 daNm
    Turații:
    turații constante 262 rpm, intermitent 278 rpm
    Pierdere de presiune:
    presiune constantă 160 bar, intermitent 200 bar
    Putere:
    putere constantă 11 kW, intermitent 13 kW