New Products
HYDRAULIC PUMP ASSEMBLY GR.1 + ELECTRIC MOTOR 24V 2.5KW = 2.5CC - 6.6LIT
Article code:
11762
OEM:
9990000024773
Tax rate
22 %
Price without VAT:
184,43 EUR
Price with VAT:
225,00 EUR
Ref:
5
| Tehnical data | |
| Supplier: | Turkey |
| Motor power: | 2.5 kW |
| Pump flow: | 2.5 cc |
| Aggregate flow: | 6.6 l/min |
| Max. pressure: | 190 bar |
| Return or exchange: | 14 days |
| Speed: | 2650 rpm |
| Product weight: | 8 kg |
| Voltage: | 24 V |
Opis:
Hidravlični sklop deluje kot pogon v hidravličnem krogotoku. Namenjen za različne aplikacije kot so prikolice labudica.








